| Power | 120W |
| Lumen | 8,800LM |
| Operating Voltage | 10-30V DC |
| Color Temperature | 6000K |
| Waterproof Rate | IP67 |
| Working Temperature | -40~85℃ |
| Housing Material | Diecasting aluminum alloy |
| Lens Material | Polycarbonate |
| Mounting Bracket Material | Stainless steel |
| Beam Type | combo |
| Dimensions | 558*85*80MM/22*3.3*3.1Inch |
| Life Span | 50,000+ Hours |
| Warranty | 2 Years |
| 40pcs*3W high intensity LEDs | |
Package includes: 120W LED Work Light Bar;Mounting Brackets |
22" / 56cm LED Light BAR 120W
$115.00 Regular Price
$57.50Sale Price
